Trening golfa bez wychodzenia z domu

mikroekonomia.organizacje.net.pl

Wielu ludzi kojarzy grę w golfa, jako sport elitarny. W obecnych czasach, każdy kto ma trochę więcej gotówki, może pozwolić sobie na rundkę gry.

Sam sprzęt to nie wszystko, ponieważ liczą się także długie treningi pod okiem specjalistów, jak również nasze umiejętności. Jeśli nie chcemy zatrudniać wykwalifikowanego golfisty, warto pomyśleć nad zakupem urządzenia, które skutecznie nam go zastąpi.

Firma pod nazwą NewSpin Golf, stworzyła urządzenie , którego celem jest usprawnienie naszej gry i poprawa osiąganych przez nas wyników. Urządzenie zapewnia możliwość dokładnej analizy naszego uderzenia, ponieważ mierzona jest siła, kąt zamachu i szybkość.

Zestaw składa się z czujnika zainstalowanego na kiju, wyposażonego w moduł Bluetooth i akcelerometr, który zapisuje ruch, pozwalając na przeanalizowanie wymachu na wykresie 3D. SwingSmart jest sprzętem, dzięki któremu na naszym komputerze możemy przeanalizować swoje wyniki.

Według twórcy, urządzenie pozwoli golfistom na szybkie poprawienie swoich umiejętności, co widoczne będzie w wynikach uzyskanych podczas gry na polu..