Rodzice na nadgarstku

odnowabiologiczna.postep.edu.pl

Szwedzcy inżynierzy pracują nad nowym projektem przeznaczonym do szybkiego kontaktu z dziećmi. Mianowicie powstał pomysł na nadgarstkowy telefon dla dzieci, przypominający bransoletkę, który z łatwością będzie można założyć na rękę naszej pociechy.

Telefon zostanie wyposażony w jeden przycisk, umożliwiający wykonywanie jak i odbieranie połączeń. Wgranie listy kontaktów będzie umożliwiała smartfonowa aplikacja, która będzie przeznaczona w głównej mierze dla rodzica, a połączenia z owego telefonu będzie można wykonywać za pomocą prostego wybierania głosowego.

Telefon zostanie także wyposażony w nadajnik GPS, dzięki czemu dziecko zawsze będzie pod czujnym okiem rodzica. Pomysł ten ma ogromne szanse na sukces, ponieważ nie dość, że urządzenie będzie proste w użyciu, to także pozwoli rodzicom i dzieciom poczuć się bezpieczniej w każdej sytuacji.

Twórcy telefonu zbierają obecnie fundusze na dokończenie realizacji projektu, a jeżeli wszystko pójdzie dobrze, nadgarstkowy telefon na rynek trafi już za rok, w cenie około 150$..

 

nawigacja orange www.gemsandstamps.it