Prezentacja… na jednym palcu

w sklepie Top Hifi sluchawki bezprzewodowe bluetooth są aktualnie na promocji

Ten niezwykły gadżet trafił niedawno do sprzedaży w Polsce. Jest połączeniem pilota do prezentacji i bezprzewodowej myszki, jednak nie byłoby w tym niezwykłego, gdyby nie wyglądał jak… pierścionek! Urządzenie waży zaledwie 9 gram, a rozmiary nie przekraczają 3,5 centymetra. Z komputerem komunikuje się bezprzewodowo, co pozwala na prowadzenie prezentacji w odległości nawet 10m od komputera.

Gadżet posiada dwa tryby pracy- tryb prezentacji, w którym bez problemu możemy zarządzać PowerPointem, oraz tryb myszy, który pozwala nam na łatwe sterowanie kursorem, przewijanie dokumentów czy przeciąganie plików. Ten unikatowy pierścionek dodatkowo posiada wskaźnik laserowy, co znacznie ułatwia prowadzenie prezentacji.Urządzenie ma na celu wprowadzenie komfortu, łatwości i przyjemności prowadzenia długich i żmudnych prezentacji.

Wydany został w siedmiu kolorach, obejmują go 24 miesiące gwarancji, a jego sugerowana cena nie przekracza 120 złotych brutto. W zestawie do pierścionka otrzymamy niewielki odbiornik, płytę CD ze sterownikami, ładowarkę USB, skórzany pokrowiec oraz instrukcję obsługi..