Pokonać zło

www.polkowskijan.pl

W marcu bieżącego roku pojawił się pierwszy oficjalny dodatek do gry Diablo III na komputery PC oraz Mac. Twórcy przygotowali dla graczy wiele nowych, fascynujących przygód w świecie tajemnic i magii, dodając zupełnie nowy akt, nową postać, nowe zdolności starych postaci a także inny tryb gry, czyli tryb przygodowy. Akcja dodatku rozgrywa się w świecie Zachodniej Marchii, czyli w siedzibie rycerskiego zakonu, gdzie gracze muszą zmierzyć się z zupełnie nowymi siłami zła, a także pokonać przeraźliwego i potężnego „Żniwiarza Dusz”, którym jest Malthael.

Fani gry mogą na nowo poznawać tajemnicze historie świata Uniwersum, które z pewnością wprowadzą ich w zachwyt i chęć dalszego odkrywania tajemnic magicznego świata. Twórcy dla urozmaicenia rozgrywek wprowadzili również nowe przedmioty i schematy, a także możliwość transmodyfikacji oręża i hełmów. Zamknięto również Domy Aukcyjne, które nie spełniały oczekiwań pomysłodawców gry i poprzez które wielu graczy zniechęciło się do dalszego poznawania tajemniczego świata gry Diablo.

.

Jeśli uwielbiasz słuchać muzyki to słuchawki douszne na pewno Ci się spodobają http://www.blognavi.pl/naviexpert-nawigacja-gsm-online/532-bezpieczna-jazda-z-link4-najciekawsza-innowacja-dla-ubezpiecz