PC w nowej zbroi

Wydawałoby się, że obudowa w komputerze jest mniej ważna niż pozostałe jego części. Wbrew pozorom jest zupełnie inaczej, gdyż właśnie od odbudowy naszego komputera zależy chłodzenie podczas jego pracy, ale także proces późniejszej rozbudowy sprzętu.

Warto więc poważnie zastanowić się nad zakupem dobrej, a zarazem droższej obudowy, szczególnie dlatego, że nie wymienia się jej zbyt często. Coraz więcej firm zapewnia naszym komputerom obudowy zaprojektowane w sposób elegancki i klasyczny, skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić podzespołom bazowym nienaganny przepływ powietrza.

Coraz więcej firm wprowadza obudowy, które pozwalają pomieścić w nich płyty o formacie micro ATX oraz ATX, jak również karty graficzne. Standardowe procesy chłodzenia obejmują jeden wentylator, o średnicy na przykład 120 mm, który montuje się na tylnym panelu obudowy.

Mamy jednak możliwość rozbudowy obudowy, gdyż producenci przewidują kilka dodatkowych miejsc, na przykład na bocznych panelach, abyśmy mogli bez problemu zamontować dodatkowe wiatraki chłodnicze..

systemy monitoringu poznań W pełni sprawne wózki inwalidzkie zapewniają chorym większy komfort życia