Nowe Chromebooki wkrótce w sprzedaży

www.cechnowytarg.pl

Już w najbliższym czasie, na sklepowych półkach będziemy mogli znaleźć kilkanaście modeli Chromebooków, posiadających procesory Intel Bay Trail. Różnorodność jaką zaskakują poszczególne modele, z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Już w tym miesiącu na sklepowych półkach pojawić się mają między innymi komputery wyposażone w system all-in-one, wyposażone w dotykowe, 21-calowe wyświetlacze oraz najlepszej jakości podzespoły. Intel oferuje producentom najnowsze generacje procesorów Bay Trail-M, które mają zapewniać jedenaście godzin pracy i które chłodzone będą pasywnie.

Poznaliśmy także plany Google dotyczące systemu Chrome OS. Mianowicie, oprogramowanie to ma otrzymać wiele nowych funkcji, zapewniających jeszcze większy komfort korzystania z aplikacji Google.

Posiadać ono będzie na przykład: lepsze wsparcie dla pracy w trybie offline, łatwiejszą aktywację głosową, a także aktualizację sklepu Google Play, która umożliwia użytkownikom dostęp do TV oraz do aplikacji Play Movies..