Nowa generacja chłodzenia cieczą

www.artdre.com

Firma Gigabyte zaprezentowała ostatnio swój nowy produkt z serii WindForce, którym był nowy system chłodzenia cieczą. Zestaw zaprezentowany został na podstawie komputera PC, posiadającego trzy karty graficzne.

W skład systemu chłodzenia cieczą wchodzi zewnętrzny moduł, posiadający pompy, zbiornik płynu chłodzącego, rurki doprowadzające ciecz do każdej z kart oraz ogromny radiator z blokiem wodnym, który posiada trzy również nienagannej wielkości wentylatory, zajmujące się chłodzeniem odbierającej ciepło cieczy. Uzupełnieniem całego tego nowoczesnego systemu chłodzenia, jest centralka sterująca, która posiada wyświetlacz pokazujący informacje o obrotach wentylatorów i aktualnej temperaturze.

Centralka sterująca umożliwia nam także regulację prędkości obrotowej wentylatorów. Zestaw chłodzenia cieczą o nazwie WindForce, ma trafić do sprzedaży z najnowszą wersją karty graficznej, którą firma także planuje wprowadzić na rynek niebawem.

Dokładna data wprowadzenia zestawu na rynek jest jak na razie nieznana, ze względu na trwające nadal testy..

http://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-douszne.html http://www.blognavi.pl/naviexpert-nawigacja-gsm-online/518-kamery-na-swiatlach-gdzie-zaplacisz-mandat