Laptop w damskiej torbie

artlogic.net.pl

Jak wszyscy doskonale wiemy, wiele Pań woli postawić na piękno i elegancję, niż na samą wygodę i praktyczność. Firma MODECOM, produkująca wszelkie akcesoria komputerowe, specjalnie na potrzeby wszystkich kobiet, stworzyła wygodną, praktyczną, wizualnie ładną i niedrogą torbę do laptopa.

Firma zaprojektowała dwa modele torebek, które mogą stanowić uzupełnienie letniej garderoby każdej kobiety. Oba z modeli pozwalają na przenoszenie w nich komputerów o przekątnej ekranu w przedziale od 12 do 14 cali i zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów.

Torby te są bardzo lekkie i poręczne, co z pewnością przypadnie do gustu kobietom ubierającym się w luźnym i sportowym stylu. Oprócz głównej komory w torbie znajdziemy wiele dodatkowych przegród na damskie akcesoria, takie jak notes, długopisy, klucze, dokumenty, smartfon, portfel i kosmetyki.

Wnętrze głównej komory wykończone jest miękkim i aksamitnym materiałem, który ma ochronić komputer przed przypadkowym uderzeniem, porysowaniem lub innego typu uszkodzeniami..

http://www.tophifi.pl/aktualnosci/dac-it-w-tescie-audiostereo/ Moduły LED - RGBW