Laptop twardy jak skała

kabel utp

Firma Panasonic zaprezentowała nowy model laptopa, wykorzystywanego miedzy innymi przez amerykańskich żołnierzy. Ten pancerny laptop do zadań specjalnych, udźwignie nacisk do stu kilogramów, jest wodoodporny i wytrzymuje upadek z wysokości 180 cm. Przekątna jego ekranu wynosi zaledwie 10 cali i jest on dotykowy, co pozwala ustalić, że komputer wyposażony jest w oprogramowanie Windows 8.

Ekran dodatkowo pokryty został specjalną powłoką, która ma go chronić przed wodą czy uderzeniami. Laptop posiada bardzo wydajną baterię, dzięki procesorowi Intel Core i5 drugiej generacji i zintegrowanej grafice Intel HD Graphics 3000. Komputer chłodzony jest pasywnie, posiada dysk twardy o pojemności 320 GB, który zabezpieczony jest przed wstrząsami i uderzeniami.

Ten wyjątkowy sprzęt może posłużyć nam również jako tablet, dzięki możliwości przekręcenia ekranu i ułożenia go na klawiaturze. Cenę tego pancernego urządzenia, szacuje się na 22 tysiące złotych i przeznaczony jest w szczególności dla wyjątkowych użytkowników, takich jak służby specjalne czy wojsko..

http://www.tophifi.pl/kino-domowe/odtwarzacze-blu-ray-dvd.html http://kasy.poznan.pl/