Laptop twardy jak skała

folie.jął.net.pl kabel utp http://elcan.pl/15-konektory-kablowe

Firma Panasonic zaprezentowała nowy model laptopa, wykorzystywanego miedzy innymi przez amerykańskich żołnierzy. Ten pancerny laptop do zadań specjalnych, udźwignie nacisk do stu kilogramów, jest wodoodporny i wytrzymuje upadek z wysokości 180 cm. Przekątna jego ekranu wynosi zaledwie 10 cali i jest on dotykowy, co pozwala ustalić, że komputer wyposażony jest w oprogramowanie Windows 8.

Ekran dodatkowo pokryty został specjalną powłoką, która ma go chronić przed wodą czy uderzeniami. Laptop posiada bardzo wydajną baterię, dzięki procesorowi Intel Core i5 drugiej generacji i zintegrowanej grafice Intel HD Graphics 3000. Komputer chłodzony jest pasywnie, posiada dysk twardy o pojemności 320 GB, który zabezpieczony jest przed wstrząsami i uderzeniami.

Ten wyjątkowy sprzęt może posłużyć nam również jako tablet, dzięki możliwości przekręcenia ekranu i ułożenia go na klawiaturze. Cenę tego pancernego urządzenia, szacuje się na 22 tysiące złotych i przeznaczony jest w szczególności dla wyjątkowych użytkowników, takich jak służby specjalne czy wojsko..

http://www.tophifi.pl/kino-domowe/odtwarzacze-blu-ray-dvd.html http://kasy.poznan.pl/