Drukarka w kieszeń i… w drogę!

marketing.myownspace.pl

Powstał nowy pomysł na stworzenie „kieszonkowej drukarki”. Drukarka ta stworzona została z myślą o tych najbardziej zapracowanych, których praca nie opuszcza nawet podczas urlopu.

Choć drukarka ma drukować na różnych rodzajach i wymiarach papieru, to dzięki jej małym rozmiarom bez większych problemów zmieści się ona w damskiej torebce, czy w plecaku. Przeznaczona jest dla różnego typu telefonów, tabletów i komputerów.

Urządzenie to jest zupełnie inne od tradycyjnych drukarek, ponieważ wykonuje swoją pracę poruszając się po kartce papieru.Miniaturowej drukarce należy zapewnić gładką i stabilną powierzchnię, położyć na niej kartkę papieru i ustawić urządzenie w lewym górnym rogu kartki.

Przy normalnych rozmiarach papieru, strona zostaje zadrukowana zaledwie w minutę. Producent urządzenia zapewnia nas, że na jednym wkładzie tuszu, możemy wydrukować aż tysiąc stron.

W chwili obecnej jakość drukowania nie jest powalająca, ale ma się to zmienić z chwilą, gdy produkt trafi na rynek. Drukarka ma być w sprzedaży na początku przyszłego roku, a jej cena ma wynieść 200$.

.

Yamaha ISX-80 Moduły LED - okrągłe