Cicha jak… myszka

dzieciece.chorobyswiata.com.pl

Postęp technologiczny pozwala na udoskonalanie i rozszerzanie możliwości naszego sprzętu komputerowego. Powstają coraz to nowsze i bardziej precyzyjne myszki, udoskonalone w  sensory satelitarne
, ułatwiające nie tylko pracę wymagającą ogromnej precyzji, ale także dostarczają więcej wrażeń z rozgrywki zapalonym graczom. Coraz częściej myszki wyposażane zostają w bardzo czułe przełączniki zmiany rozdzielczości, co pozwala na dostosowanie trybu pracy myszy, w jakim ma ona pracować. Obudowa myszy wykonywana jest z wysokiej jakości materiałów, w tym także specjalnej gumy zapobiegającej ślizganiu się dłoni, co zapewnia wysoki komfort nawet wielogodzinnej pracy przed monitorem.

Producenci myszek komputerowych dają nam ogromną możliwość wyboru idealnej dla nas myszy. Myszka występuje w dwóch wariantach- bezprzewodowa, jak i podłączana pod port USB. W przypadku tej pierwszej, wystarczy podłączyć odbiornik do komputera i ze względu na jej duży zasięg, możemy sterować kursorem nawet z odległości 10 metrów..